ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ АЛЮМІНІЄВИХ СИСТЕМ:

довгий строк експлуатації – 80 років, (завдяки чому вони є більш вигідними у порівнянні з дерев’яними або металопластиковими)

  • корозійна стійкість
  • стійкість до деформації та впливу зовнішньої середи
  • пожежна стійкість

Алюмінієві конструкції дозволяють втілити будь-яке дизайнерське рішення, вони прекрасно поєднуються з іншими матеріалами. Проект алюмінієвої конструкції можна реалізувати в будь якому кольорі, або текстурі дерева.
Ми співпрацюємо з провідними зарубіжними виробниками алюмінієвого профілю та комплектуючих: Schuco, Reynaers, Alutech

ФАСАДНІ СИСТЕМИ

Такий спосіб скління - це поєднання алюмінієвих профілів зі світлопрозорими матеріалами. Легкі скляні форми ідеально поєднуються з різними архітектурними стилями, що дозволяє розширити межі застосування їх у будівництві. Професіонали компанії Steko з багаторічним досвідом роботи готові реалізувати проекти будь-якої складності.

  • провести інженерно-технічні виміри
  • підготувати всю проектну документацію
  • виготовити замовлені конструкції, після чого виконати

монтаж в будь якому регіоні України та ближнього зарубіжжя

РОЗСУВНІ АЛЮМІНІЄВІ СИСТЕМИ

Сучасні розсувні системи з алюмінію – це крупногабаритні світлопрозорі конструкції від підлоги до стелі, що вільно рухаються вздовж одна одної та комбінують в собі легкість, надійність, функціональність та сучасний дизайн. У відкритому стані розсувна алюмінієва система – це повна свобода пересування, комфорт та безпека. Розрізняють розсувні системи з термоізоляцією та без термоізоляції.

АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ ТА ВІКНА

Автоматичні розсувні двері з холодного алюмінієвого профілю – це конструкції, що складаються з однієї або двох стулок, що ковзають вздовж стіни або одна одної. Безшумну та легку роботу розсувних алюмінієвих дверей Steko забезпечує електропривод та автоматика провідних виробників GEZE і Tormax.

Спрацьовують двері в той момент, коли реагує датчик. При наближенні людини двері плавно відчиняються та зачиняються в момент, коли поряд нікого не має. В окремих випадках за бажанням клієнта можливе використання ручного пульту або спеціального програмного забезпечення із заданим інтервалом очікування

АЛЮМІНІЄВІ ВІКОННО-ДВЕРНІ СИСТЕМИ

Алюмінієві віконно-дверні системи є одними з найбільш затребуваних на ринку України. В залежності від функціонального призначення (для зовнішнього скління та внутрішнього скління-розмежування простору) розрізняють «холодні» та «теплі» алюмінієві системи.

Комплектуються алюмінієві конструкції фурнітурою провідних світових виробників: Fapim (Італія), Stublina (Сербія), Savio (Італія)

СКЛАДНІ АЛЮМІНІЄВІ СИСТЕМИ

Складна алюмінієва система Schüco ASS 70 FD Складні розсувні системи Schüco від Steko - це конструкції різнопланового дизайну з відмінною герметичністю та високим ступенем прозорості, які працюють безшумно ти плавно. Існують у варіанті з термоізоляцію або без термоізоляції. А це значить, що з даними системами Ви реалізуєте будь який задум та будете відчувати комфорт від користування протягом багатьох років.

В архітектурному плані розсувні системи Schüco продумані до дрібниць. За рахунок використання додаткового плаского порогу пересуватись через розсувні двері, наприклад, у торгівельному центрі, можна без перешкод. А провітрювання приміщення тепер можливе навіть зі складною поворотно відкидною стулкою.

ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Функціональний робочий простір, оптимально розділені торгові зали, вишуканий інтер’єр в офісних приміщеннях та конференц-залах – все це можливо завдяки офісним перегородкам від Steko.

Використання поворотних профілів дає змогу реалізувати будь-які кути повороту конструкції в діапазоні 90 - 270 град. Офісні перегородки з використанням системи ALT110 від Алютех дозволяють встановити одностулкові або двостулкові двері з подвійним або одинарним заповненням

СУЦІЛЬНОСКЛЯНІ КОНСТРУКЦІЇ

Системи скляних перегородок в комбінації з вхідними групами актуальні при проектуванні торгових зон та вітрин в комплексах і магазинах, а також в житлових і офісних приміщеннях. Скляні перегородки та двері виготовляються із гартованого скла товщиною 8 -12 мм. Скляні перегородки від компанії Steko – це вишукане безрамне скління, яке може бути повністю прозорим або тонованим. Такі перегородки раціонально застосовувати з метою економії простору та більш ефективного його розподілу в офісних приміщеннях

СКЛЯНІ ДАХИ

Скляний дах будинку або офісу забезпечує рівномірне природне освітлення та візуально збільшує простір приміщення. Конструкція дозволяє скоротити витрати на освітлення приміщення за рахунок зменшення споживання електроенергії. Прозора покрівля, що пропускає сонячні промені, допоможе облаштувати в заміському будинку справжній зимовий сад, а за допомогою скляних галерей можна об’єднати декілька будівель в загальний ансамбль

ЗИМОВИЙ САД

Зимовий сад – це проектне рішення, яке має складну архітектуру і дивовижний дизайн. При спорудженні зимових садів використовується алюміній, який надає легкості, міцності та стійкості конструкції. Для такого скління використовують склопакети, у складі яких є безпечне мультифункціональне гартоване скло. Саме такі склопакети мають високий рівень теплоізоляції. Вони не запітнівають та не промерзають.

ОГОРОЖІ

Компанія Steko cпеціалізується на проектуванні та виготовленні огорож різного типу та призначення із алюмінієвого профілю та нержавіючої сталі. На сьогоднішній день огорожі відрізняються своєю естетичністю, функціональністю та довговічністю. Огорожі з алюмінію легкі та довговічні, вони чудово поєднуються зі склом та зроблять вишуканою територію навколо будинку

Наші контакти

м. Дніпро, Артільна 11
Львівскька обл. смт. Надичи
вул. Грушевського, 3Б